Міграційний Чат-бот за місяць проконсультував 10 тисяч громадян
Міграційний Чат-бот за місяць проконсультував 10 тисяч громадян
![Міграційний Чат-бот за місяць проконсультував 10 тисяч громадян](/images/8ecebfeb6a6844a2e4a77b49a3d572f6.jpg?w=250&q=90)
Протягом першого місяця роботи Міграційним Чат-ботом скористалися 10 тисяч осіб. Сервіс запроваджено 12 березня у популярних месенжерах - Telegram та Viber.
Найпопулярнішою послугою сервісу є відстежування стану оформлення біометричних документів. майже 2 тисячі документів відстежувалися Чат-ботом в автоматичному режимі протягом цього часу і з них близько 1500 громадян вже отримали повідомлення про готовність документа та запрошення його отримати. Також популярними серед громадян є консультації з питань оформлення біометричних документів для громадян України та іноземців та використання офіційних електронних сервісів міграційної служби.
Серед найголовніших переваг нового сервісу міграційної служби - простота використання та доступність Чат-боту для всіх категорій громадян, адже для користування послугою достатньо мати будь-який смартфон із встановленим месенжером. Знайти Чат-бота у месенжері можна або за прямим посиланням, або засканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Зображення QR-кодів з посиланнями на сервіс є у всіх підрозділах міграційної служби.
Робота автоматичного консультанта має суттєво розвантажити гарячі лінії управлінь міграційної служби, оскільки Чат-бот «
Прямі посилання на Чат-боти ДМС:
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: