Працівники ДМС взяли участь у десятому засіданні Керівного комітету пр...
Працівники ДМС взяли участь у десятому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні»
![Працівники ДМС взяли участь у десятому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні»](/images/da563b294f84cedda269dbabd701b900.jpg?w=250&q=90)
16 жовтня 2019 року працівники ДМС на чолі з першим заступником Голови ДМС Наталією Науменко взяли участь у десятому засіданні Керівного комітету проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні», який фінансується ЄС та реалізується Міжнародною організацією з міграції в особі Представництва МОМ в Україні.
Головними цілями зазначеного проекту є вдосконалення державної політики, правової та регуляторної бази в сфері міграції та притулку з метою сприяння запланованим інституційним змінам; зміцнення технічно-інституційних спроможностей та підвищення ефективності державних органів-бенефіціарів в сфері управління міграцією і кордонами; покращення технічних спроможностей державних органів-бенефіціарів шляхом надання обладнання та інформаційно-технічних рішень у сфері управління міграцією і кордонами.
Під час заходу сторони обговорили прогрес в імплементації усіх компонентів проекту, зокрема – з управління людськими ресурсами та ІТ-компоненту, а також заплановані заходи та шляхи їх реалізації.
Сторони високо оцінили прогрес у реалізації проекту та підтвердили важливість подальшого співробітництва в рамках імплементації усіх компонентів проекту.
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: