Представники ДМС взяли участь у заході щодо подолання безгромадянства ...
Представники ДМС взяли участь у заході щодо подолання безгромадянства в Україні
![Представники ДМС взяли участь у заході щодо подолання безгромадянства в Україні](/images/112710e8624a0af2880ef7b967b44859.jpg?w=250&q=90)
У Києві було відзначено 4-річчя Глобальної кампанії з викорінення безгромадянства до 2024 року #IBelong (Я належу). Участь у заході взяли представники Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Державної міграційної служби України, різних міністерств та державних органів влади України, народні депутати, а також представники міжнародних та неурядових організацій.
Від ДМС участь у заході взяли заступник директора Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства Ольга Валетенко і начальник Управління комунікацій та електронних сервісів Сергій Гунько.
Особа без громадянства (або апатрид) є особою, яка не має громадянства жодної країни, і тому не може мати доступу до основних прав людини й, відповідно, користуватись ними. Точну кількість таких людей визначити доволі складно.
Наразі активно підтримується вирішення проблем безгромадянства шляхом внесення змін до законодавства й спрощення процедур, а таким чином – зменшенням безгромадянства у державі. Зокрема, для забезпечення кращої ідентифікації та захисту осіб без громадянства було розроблено Проект закону України № 9123 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визнання особою без громадянства», який зареєстрований у Верховній Раді у вересні 2018 р. Ухвалення закону очікується до кінця поточного року.
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: