Проведено Дванадцяте засідання Спільного комітету з питань реадмісії «...
Проведено Дванадцяте засідання Спільного комітету з питань реадмісії «Україна - ЄС»
![Проведено Дванадцяте засідання Спільного комітету з питань реадмісії «Україна - ЄС»](/images/091441baf894a93fd6afd905c899efc1.jpg?w=250&q=90)
6 вересня 2019 року в м. Києві відбулося чергове Дванадцяте засідання Спільного комітету з питань реадмісії «Україна – ЄС», що проводиться відповідно до статті 15 Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб.
Участь у засіданні взяли:
від української сторони – представники Державної міграційної служби, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства закордонних справ, Адміністрації Державної прикордонної служби та Міністерства фінансів;
від сторони ЄС – представники Європейської Комісії, а також ряду зацікавлених європейських країн, а саме, Польщі, Нідерландів, Німеччини, Швеції, Бельгії, Румунії, Естонії, Австрії, Греції, Латвії та інші.
За результатами засідання обидві сторони зазначили, що зустріч підтвердила високий рівень виконання Угоди українською стороною.
Так, сторони погодилися, що частка повернень осіб в Україну продовжує перевищувати 80 %, що засвідчує, що виконання Угоди Україною є одним із найефективніших у порівнянні з виконанням аналогічних Угод між ЄС та іншими державами.
Представники європейських країн вказали на високий рівень взаємодії з Україною не тільки в сфері реадмісії, а й загалом у сфері міграції осіб.
У відповідь Голова Української частини Спільного комітету з питань реадмісії, Голова ДМС Максим Соколюк зазначив, що актуальність угод про реадмісію залишається високою, адже політичні та економічні зміни в світі, що викликали зростання міграції, в тому числі неврегульованої, все ще займають неабияке місце в суспільному житті.
Спільний комітет з питань реадмісії на сьогоднішній день є основним інструментом, який використовується як українською, так і європейською стороною для оцінювання імплементації Угоди між Україною та ЄС про реадмісію осіб. Компетентні органи й надалі докладатимуть максимум зусиль для ефективної реалізації цієї Угоди, оскільки належне виконання своїх міжнародних зобов’язань перед Європейським Співтовариством є одним із пріоритетів міграційної політики нашої країни та важливим показником дотримання Україною її зобов’язань із дотримання вимог безвізового режиму з ЄС.
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: