У ДМС відбулася зустріч із Послом Республіки Таджикистан в Україні
У ДМС відбулася зустріч із Послом Республіки Таджикистан в Україні
![У ДМС відбулася зустріч із Послом Республіки Таджикистан в Україні](/images/f1002572999db1925058940bbdd64695.jpg?w=250&q=90)
Представники апарату ДМС за участю Голови міграційної служби Максима Соколюка та першого заступника Голови ДМС Наталії Науменко провели робочу зустріч із представниками Посольства Республіки Таджикистан в Україні і Республіки Молдова на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Файзулло Холбобоєвим.
Учасники зустрічі обговорили чимало робочих питань, які стосуються міграційної діяльності обох країн, серед яких – проблемні питання щодо перебування громадян Республіки Таджикистан на території України, їх реєстрації та отримання статусу біженця.
У ході спілкування Максим Соколюк зазначив, що віднедавна ДМС оформляє для іноземців та осіб без громадянства посвідки на проживання в Україні з безконтактним електронним носієм, а також нагадав, що клопотання для отримання цих документів вказаним категоріям осіб необхідно подавати особисто і не порушуючи визначені законодавством строки. Крім того, іноземній делегації було продемонстровано зразки біометричних документів, які видаються ДМС громадянам України та іноземцям.
У подальшому сторони зустрічі домовилися продовжити співпрацю та обмін досвідом між компетентними органами обох країн з питань, що стосуються міграційної сфери, особливо – щодо зміцнення договірно-правової бази між Україною та Республікою Таджикистан.
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: