У ДМС відбувся тренінг з питань реалізації ґендерної політики
У ДМС відбувся тренінг з питань реалізації ґендерної політики
![У ДМС відбувся тренінг з питань реалізації ґендерної політики](/images/8fc39c0460b1535c3f578c87fa59d958.jpg?w=250&q=90)
9-10 вересня у Державній міграційній службі України відбувся тренінг з підвищення рівня професійної компетентності працівників ДМС щодо питань реалізації державної політики ґендерної рівності.
Захід відбувся за підтримки представників Української школи урядування спільно з організацією «ООН-Жінки», яка є представництвом Організації Об’єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в Україні.
Під час тренінгу тренери та учасники розширили знання щодо ґендерних проблем українського суспільства, розглянули поняття статі і ґендеру, рівності, дискримінації, рівних можливостей жінок і чоловіків. Зокрема, окрему увагу було приділено міжнародним зобов’язанням та національному законодавству у даному контексті, а також актуальному стану впровадження ґендерної політики в Україні і комплексному ґендерному підходу.
Крім того, учасникам заходу вдалося сформувати корисні навички у ключових сферах життя та виробити мотивацію для проактивного мислення, а також набути необхідних компетентностей щодо опрацювання нормативно-правових актів та розпорядчих документів.
Схожі новини:
Голова Державної міграційної служби України Наталія Науменко провела зустріч із представниками Міністерства внутрішніх справ Чеської Ре...
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою продовжується робота закордонних підрозділів ДП «Документ».
Зазначимо, що робота з...
Проведено координаційну нараду за участі керівництва ДМС та працівників підрозділів організації запобігання нелегальній міграції, реадм...
Комментарі:
Коментарів ще не булоДодати коментар: