Двох громадянок Узбекистану зобов'язали залишити Україну
main
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС (Кіровоградська і Черкаська області)
Двох громадянок Узбекистану зобов'язали залишити Україну
25.06.2026
Двох громадянок Узбекистану зобов'язали залишити Україну
В обласному центрі працівники Фортечного відділу у м.
Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС
виявили двох громадянок Республіки Узбекистан, які порушили встановлені
строки перебування на території України.
Жінки прибули до України у лютому цього року з приватною метою.
Однак після завершення дозволеного строку перебування, визначеного
правилами безвізового режиму, вони не залишили територію держави у
встановлений термін.
Іноземок притягнули до адміністративної відповідальності за
порушення вимог міграційного законодавства та наклали штрафи у розмірі 3
400 гривень на кожну.
Крім того, працівники міграційної служби щодо громадянок
Узбекистану прийняли рішення про примусове повернення до країни
походження або третьої країни. Для самостійного виїзду з України їм
встановлено строк тривалістю один місяць.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
news_gallery_bcrumbs:
related_news:
25.06.2026
В обласному центрі працівники Фортечного відділу у м.
Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС
виявили двох ...
24.06.2026
У Корсунь-Шевченківському відділі Центрально-південного
міжрегіонального управління ДМС свій перший закордонний паспорт
отримала малень...
23.06.2026
В Умані міграційники виявили 52-річного громадянина Держави
Ізраїль, який проживав в Україні без законних підстав.
Чоловік повідомив, щ...













comments:
no_commentsadd_comment: