У Новоселиці виявили двох нелегальних мігрантів
15.05.2015
У Новоселиці виявили двох нелегальних мігрантів
2-х нелегальних мігрантів виявили працівники Новоселицького РС УДМС в Чернівецькій області спільно з працівниками районного РВ УМВС, МВ УСБУ та ВПС «Мамалига» під час цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері. На громадянина Індії 1992 року народження та громадянина Туркменістану 1970 року народження, які перебували на території України, не маючи на те передбачених законом підстав, накладено адміністративне стягнення за ч.1 ст. 203 КУпАП.
Громадянина Туркменістану зобов’язано залишити територію України у визначені законом терміни. Відносно громадянина Індії, який допустив аналогічне правопорушення повторно та ухилився від виїзду за межі країни у раніше встановлений термін, матеріали щодо примусового видворення направлені до суду.
Завідувач Новоселицького РС УДМС
у Чернівецькій області Д.В.Ватаман
у Чернівецькій області Д.В.Ватаман
related_news:
16.08.2025
Повідомити Державну міграційну службу України про ознаки порушень антикорупційного законодавства можна наступним чином:
Зателефонувавши ...
02.08.2025
Працівники УДМС у Чернівецькій області взяли участь у онлайн-семінарі на тему «Штучний інтелект на службі органів влади», що відбувся на ...
25.07.2025
Сьоме місце серед усіх областей України у першому півріччі 2025 року посіла Чернівецька область за результатами роботи електронних сервіс...












comments:
no_commentsadd_comment: