8 продуктів, які потрібно їсти щоденно
30.06.2017
8 продуктів, які потрібно їсти щоденно
1. Яблука
Містять кверцитин, який допомагає м’язовим клітинам активно працювати. Усім нам з дитинства знайомі яблука мають значний запас кверцитину. Ця речовина має здатність впливати на діяльність м’язових клітин. У результаті такого «втручання» вони виробляють більшу кількість енергії. Даний факт, в свою чергу, позитивно позначається на скороченні періоду втоми, наприклад після спортивного тренування.
2. Вівсянка
Послідовно забезпечує рівномірні енерговитрати організму. Низькокалорійність вівса, який містить білок і поліненасичені жирні кислоти омега-3, визначає його особливе місце в числі інших злаків. Вівсянка, яка багата на вітаміни та антиоксиданти, забезпечує наш мозок енергією без негативних наслідків для фігури. Оскільки продукт також є джерелом фосфору і магнію, це дозволяє підтримувати достатній рівень енергообміну.
3. Банани
Багаті калієм фрукти допомагають підтримувати в нормі роботу серцево-судинної системи. Значний заряд енергії, який можуть дати організму банани, обумовлений наявністю в цих фруктах трьох видів натурального цукру: цукрози, фруктози і глюкози. Рибофлавін (вітамін В2), що міститься в банані, сприяє розщепленню вуглеводів і стимулює вироблення енергії в клітинах тіла.
4. Шоколад
Жири, які входять до складу масла какао, розщеплюються повільніше, що дозволяє довше використовувати їх як «паливо»; магній і калій, котрі також присутні в шоколаді, «відповідають» за нормальну роботу м’язів і нервової системи.
5. Сир
Джерело тваринних жирів, корисних білків і кальцію. Достатньо щоденно вживати 100 г цього продукту, щоб підтримувати енергетичний тонус і при цьому насичуватися. Якщо в організмі бракує вуглеводів, то молочний жир, який міститься в сирі і легко засвоюється, може служити головним джерелом енергоресурсів.
6. Чорниця
Джерело антиоксидантів, які сприяють продуктивній роботі мозку. Процеси, пов’язані з навчанням і запам’ятовуванням інформації, залежать від якості роботи нашої «сірої речовини». Пектини, котрі містяться в ягоді, сприяють очищенню організму від токсинів. Чорниця в раціоні харчування також дозволяє максимально відстрочити, а в ряді випадків і запобігти віковим порушенням пам’яті.
7. Полуниця
Містить велику кількість вітаміну С, фолієву кислоту, а також багато антиоксидантів. Органічна щавлева кислота, яка входить до складу полуниці, також може бути використана організмом як джерело енергії. Разом з антиоксидантами вона позитивно впливає на кровопостачання, що, в свою чергу, оптимізує метаболічні процеси.
8. Волоські горіхи
Містять в своєму складі жири омега-3. Волоські горіхи багаті харчовою клітковиною, а також білком, тому зарекомендували себе як ефективне джерело енергії, що необхідно для роботи головного мозку. Оскільки ядра горіхів містять, зокрема, вітамін Е, він допомагає судинам мозку залишатися еластичними, а також перешкоджає їх кисневому голодуванню.
healthinfo.ua
related_news:
14.04.2021
Ми всі живемо і працюємо в епоху постійних змін, коли доводиться швидко знаходити рішення і постійно вчитися чомусь новому. Під час панд...
31.10.2017
Восени, разом зі зниженням температури, скороченням світлового дня та збільшенням кількості опадів, більшість людей починає відчувати заг...
02.10.2017
Скласти грамотний і збалансований раціон – завдання не з легких. Багато господинь беруться за вивчення статей в популярних онлайн-журнала...
comments:
no_commentsadd_comment: