90 днів дозволено, більше – порушення
90 днів дозволено, більше – порушення
Під час відпрацювання території обслуговування працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС спільно з працівниками поліції виявили у Звенигородці 26-річного громадянина Республіки Молдова.
Перевіркою встановлено, що іноземець прибув до України у листопаді минулого року в приватних справах. Однак після завершення дозволеного строку перебування Україну не залишив. Чоловік перевищив встановлений для громадян держав із безвізовим порядком в’їзду термін – не більше 90 днів протягом 180 днів.
За порушення міграційного законодавства на громадянина Молдови складено адміністративний протокол за ч. 2 ст. 203 КУпАП та накладено штраф у розмірі 3400 гривень.
Також працівники міграційної служби прийняли рішення про його примусове повернення. Іноземець зобов’язався самостійно залишити територію України до 1 липня 2026 року.
До адміністративної відповідальності притягнуто і приймаючу сторону – громадянку України, до якої прибув іноземець. За невжиття заходів щодо своєчасного виїзду гостя накладено штраф у розмірі 850 гривень.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
related_news:
В Умані міграційники виявили 52-річного громадянина Держави
Ізраїль, який проживав в Україні без законних підстав.
Чоловік повідомив, щ...
У Подільському відділі у м. Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС багатодітна родина Оль...
Не врегулювали свій статус: двох громадянок Вірменії зобов'язали залишити Україну
У місті Золотоноша виявили двох громадянок Респуб...












comments:
no_commentsadd_comment: