На Черкащині вдруге оштрафували іноземку за порушення строків перебув...
main
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС (Кіровоградська і Черкаська області)
На Черкащині вдруге оштрафували іноземку за порушення строків перебування
01.06.2026
На Черкащині вдруге оштрафували іноземку за порушення строків перебування
З 1 червня операція «Мігрант» перейшла до практичного етапу і вже є
перші результати відпрацювань на Черкащині.
У Звенигородському районі виявлено громадянку Грузії. 33-річна жінка
прибула в Україну в листопаді 2025 року та перевищила дозволений строк
перебування. Але перевірка працівників Звенигородського відділу
Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС показала: це не
перше порушення міграційного законодавства з її боку. Минулого року вона
вже притягувалась до адміністративної відповідальності за аналогічне
порушення і мала рішення про примусове повернення.
Цього разу за повторне порушення іноземну громадянку притягнуто до
відповідальності за ч. 3 ст. 203 КУпАП. Розмір штрафу склав 5100 гривень.
Також щодо жінки знову прийнято рішення про примусове повернення. Вона
зобов’язалась самостійно залишити територію України упродовж одного
місяця.
Окремо вдруге притягнуто до відповідальності приймаючу сторону.
Штраф склав 1 700 гривень.
Операція «Мігрант» триває. Практичний етап – це перевірки,
виявлення порушень і конкретні рішення.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
related_news:
10.06.2026
У Петрівській громаді на Кіровоградщині під час відпрацювання у
межах операції «Мігрант» працівники Петрівського сектору Центрально-
пі...
09.06.2026
Паспорт СРСР досі в гаманцях українців: 61-річний чоловік отримав
першу ID-картку
У Петрівському секторі Центрально-південного міжрегіо...
09.06.2026
Іноді до підрозділів міграційної служби звертаються не лише за
документами, а й за важливими особистими змінами.
До Черкаського відділу...












comments:
no_commentsadd_comment: