На Полтавщині обговорили результати роботи за І квартал 2015 року
main
Управління ДМС у Полтавській області
На Полтавщині обговорили результати роботи за І квартал 2015 року
28.04.2015
На Полтавщині обговорили результати роботи за І квартал 2015 року
23 квітня поточного року в Управлінні Державної міграційної служби України в Полтавській області під керівництвом начальника Управління Сергія Шостака проведена нарада, присвячена результатам роботи Управління за І квартал 2015 року.На зустріч були запрошені керівники структурних та територіальних підрозділів УДМС України в Полтавській області.
З метою плідної співпраці з Центрами надання адміністративних послуг у заході прийняв участь заступник начальника Управління розвитку підприємництва та економічних ресурсів - начальник відділу моніторингового розвитку територій Полтавської ОДА Олексій Шабатько.
Під час наради були визначені пріоритетні напрямки роботи, поставлені конкретні терміни щодо усунення виявлених недоліків, наголошено на якості надання адміністративних послуг та кваліфікованої консультативної інформації громадянам з питань чинного міграційного законодавства. Також окрему увагу приділено внесеним змінам у законодавчі акти та постанови, які безпосередньо використовуються у роботі міграційної служби під час виконання своїх обов'язків.
Наприкінці засідання начальник Управління висловив подяку колегам за їх плідну працю та націлив колектив на якісну та професійну роботу.
УДМС України в Полтавській області
related_news:
21.05.2026
Всесвітній день вишиванки — це міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні українські традиції. Свято відзначають щороку у третій че...
30.08.2025
29 серпня - День пам'яті захисників і захисниць України, які віддали своє життя за незалежність та свободу нашої держави.
Міграційники П...
02.06.2025
Кременчуцькі міграційники відгукнулися на заклик Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» т...












comments:
no_commentsadd_comment: