Павло Петренко в рамках Міжнародної антикорупційної конференції взяв у...
main
У Міністерстві юстиції України
Павло Петренко в рамках Міжнародної антикорупційної конференції взяв участь у панелі, присвяченій реалізації програми «Партнерство «Відкритий Уряд»
02.12.2016
Павло Петренко в рамках Міжнародної антикорупційної конференції взяв участь у панелі, присвяченій реалізації програми «Партнерство «Відкритий Уряд»

Міністр юстиції Павло Петренко взяв участь у панельній дискусії «Боротьба з корупцією та «Партнерство «Відкритий Уряд»: майбутні можливості» в рамках Міжнародної антикорупційної конференції IACC (International Anti-Corruption Conference), яка 1 грудня розпочала свою роботу в Панамі.
«У рамках реалізації програми «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні нам вдалося запровадити чималу кількість антикорупційних змін. При чому їх ефективність визнали не лише в Україні, нині наш досвід переймають в багатьох країнах світу», - зазначив в ході свого виступу очільник Мін’юсту.
Він наголосив, що запровадження реформ в рамках ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», до якої наша країна приєдналася ще у 2012 році, проходили зі значними труднощами. Однак, після Революції Гідності цей процес пожвавився, і сталося це багато в чому завдяки відкритості нової влади в її діалозі з громадським сектором та експертами як всередині держави, так і на міжнародному рівні. Саме послідовна позиція Президента, Уряду та Парламенту дала такі результати.
«Ми виконали наші зобов’язання щодо створення реєстру декларацій чиновників. Ми створили і успішно запустили систему електронних торгів арештованим майном СЕТАМ та систему електронних тендерних закупівель ProZorro, яка вже дала можливість державі зекономити на тендерах понад 6 млрд грн. Ми серед перших у всьому світі ввели обов’язок відкривати реальних власників компаній», - наголосив Міністр юстиції.
Так само, було реалізовано низку інших ініціатив, серед яких кардинальні зміни у сфері надання послуг громадянам: передача послуг місцевій владі, приватним нотаріусам та онлайн сервісів. Забезпечено вільний доступ до публічної інформації та зроблено справжній прорив у створенні системи електронного урядування.
Чи не найголовнішим напрямком роботи став початок реальної боротьби з корупцією. Після Революції Гідності Уряд на чолі з Арсенієм Яценюком заклав підвалини нової антикорупційної політики, метою якої було знищення найбільшого внутрішнього ворога країни.
«Ми прийняли величезний пакет найпрогресивнішого антикорупційного законодавства. Було запущено нові антикорупційні органи. Ми відкрили реєстри та дали старт системі електронного декларування. Цього року електронні декларації вже подали понад 130 тисяч чиновників», - сказав він.
Він також поінформував присутніх, що вчора на засіданні Уряду за ініціативи Прем’єр-міністра було затверджено План дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках.
related_news:
20.03.2018
Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треб...
20.02.2018
Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. П...
comments:
no_commentsadd_comment: