Після встановлення особи чоловіку оформили паспорт
main
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС (Кіровоградська і Черкаська області)
Після встановлення особи чоловіку оформили паспорт
15.05.2026
Після встановлення особи чоловіку оформили паспорт
До Жашківського сектору Центрально-південного міжрегіонального
управління ДМС звернувся 28-річний Ріхард, щоб уперше оформити паспорт
громадянина України у формі ID-картки.
Через те, що мама чоловіка тривалий час не мала паспорта, свідоцтво
про його народження оформили із запізненням. Пізніше з’ясувалося, що в
актовому записі про народження була допущена помилка у написанні
прізвища. Лише у 2024 році за рішенням суду ці неточності вдалося
виправити.
Коли Ріхард звернувся до міграційної служби, він не мав жодного
документа з фотокарткою. Не було необхідної інформації про нього і в
державних реєстрах. Тож працівники підрозділу провели процедуру
встановлення особи.
Для підтвердження особи були опитані його рідні та сусідка. Після
проведення всіх необхідних перевірок Ріхарду оформили першу ID-картку
громадянина України.
Подібні випадки, коли люди роками живуть без документів, і досі
трапляються. Особливо серед представників ромської громади, які через різні
життєві обставини не завжди своєчасно оформлюють документи. Саме тому
підтримка та супровід у таких питаннях залишаються важливою частиною
роботи міграційної служби.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
related_news:
05.06.2026
Для більшості школярів останній дзвоник означає початок літніх
канікул. А 9-класник Владислав з Умані до літа підготувався завчасно – у
...
04.06.2026
За один візит до Канівського сектору Центрально-південного
міжрегіонального управління ДМС Олена Вікторівна оформила одразу
чотири пасп...
03.06.2026
Під час відпрацювання території обслуговування працівники Звенигородського відділу Центрально-південного міжрегіонального управл...












comments:
no_commentsadd_comment: