Вперше оформив паспорт громадянина України у 51 рік
main
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС (Кіровоградська і Черкаська області)
Вперше оформив паспорт громадянина України у 51 рік
29.05.2026
Вперше оформив паспорт громадянина України у 51 рік
Що робити, якщо єдиним документом був паспорт колишнього СРСР,
який втрачено, а всі архіви залишилися на тимчасово окупованій території?
Саме з такою ситуацією до Жашківського сектору Центрально-південного
міжрегіонального управління ДМС звернувся 51-річний Олег Вікторович.
Чоловік родом із Донеччини. Паспорт громадянина колишнього СРСР
зразка 1974 року він отримував на території, яка нині є непідконтрольною
Україні. Документ було втрачено, а наявні обліки щодо підтвердження факту
оформлення паспорта залишились на території, де органи державної влади
тимчасово не здійснюють повноваження. Через це підтвердити особу
чоловіка та належність до громадянства у звичному порядку було
неможливо.
Особу Олега Вікторовича та факт його постійного проживання в
Україні станом на 24 серпня 1991 року встановили у судовому порядку.
На підставі рішення суду працівники Жашківського сектору прийняли
документи для встановлення належності до громадянства України відповідно
до Закону України «Про громадянство України».
Після завершення всіх процедур Олег Вікторович уперше отримав
паспорт громадянина України у формі ID-картки.
Центрально-південне міжрегіональне управління ДМС
related_news:
25.06.2026
В обласному центрі працівники Фортечного відділу у м.
Кропивницький Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС
виявили двох ...
24.06.2026
У Корсунь-Шевченківському відділі Центрально-південного
міжрегіонального управління ДМС свій перший закордонний паспорт
отримала малень...
23.06.2026
В Умані міграційники виявили 52-річного громадянина Держави
Ізраїль, який проживав в Україні без законних підстав.
Чоловік повідомив, щ...












comments:
no_commentsadd_comment: