Міграційники Миколаївщини продовжують вакцинуватись проти хвороби COVI...
Міграційники Миколаївщини продовжують вакцинуватись проти хвороби COVID-19
Сьогодні 15 червня ще 25 співробітників міграційної служби України в Миколаївській області отримали щеплення.
Лікарі ДУ "Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області" завітали до приміщення УДМС України в Миколаївській області чим надали можливість міграційникам Миколаївщини отримати щеплення на робочому місці та не втрачати час у чергах в лікарні.
Ще раз дякуємо лікарям ДУ "Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Миколаївській області" за турботу про наше здоров'я, за порозуміння та терпіння, дуже вичерпні відповіді на запитання, які хвилюють співробітників Державної міграційної служби України в Миколаївській області.
related_news:
Для 14-річного Олександра цей рік став по-справжньому
особливим. Юнак не лише здобув золоту медаль на Чемпіонаті України з
кікбоксингу ...
У Вознесенському відділі ДМС на минулому тижні провели
міжвідомчу координаційну нараду з робочою групою щодо організації та
проведення ...
Нещодавно до Центрального відділу м.Миколаєва звернулася пані Олена
з проханням оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордо...












comments:
no_commentsadd_comment: