В Миколаєві відзначено Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
В Миколаєві відзначено Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
27-го січня начальник УДМС України в Миколаївській області Володимир Іванов разом з представниками міської й обласної влади, керівниками державних установ разом з мешканцями міста прийняли участь у покладанні квітів до пам?ятнику жертв Голокосту.
День пам’яті Голокосту — нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах.В цей день увесь світ згадує страшну трагедію, яка забрала життя мільйонів безневинно загиблих людей під час Голокосту в роки Другої світової війни,вся планета сумує за загиблими та шанує живих.
Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...
related_news:
Для 14-річного Олександра цей рік став по-справжньому
особливим. Юнак не лише здобув золоту медаль на Чемпіонаті України з
кікбоксингу ...
У Вознесенському відділі ДМС на минулому тижні провели
міжвідомчу координаційну нараду з робочою групою щодо організації та
проведення ...
Нещодавно до Центрального відділу м.Миколаєва звернулася пані Олена
з проханням оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордо...












comments:
no_commentsadd_comment: